EFEKT ISE

Pośród różnych hiszpańskich przysłów jest jedno, które bardzo cenię:

A quien árbol se arrima buena sombra le cobija.

W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono, że kto podchodzi do dobrego drzewa, jest otulony dobrym cieniem. W interpretacji oznacza nic innego jak to, że przyjaźń z silniejszymi osobami od nas może przynieść nam duże korzyści.

Dlaczego o tym piszę?

Ponieważ zarówno w życiu i w biznesie rzeczą kluczową jest przebywać z osobami silniejszymi od nas. Mądrzejszymi. Z większym doświadczeniem. Coś na zasadzie, że człowiek jest wypadkową pięciu osób, z którymi najczęściej przebywa.

Czyż to nie wspaniałe odkrycie? 😊

Owszem. Wspaniałe i pełne wyzwań.

Firma EDBAK po raz kolejny pojawiła się na ISE w roli wystawcy.
I właśnie to nazywam „podchodzeniem do dobrego drzewa”.

ISE 2023 w Barcelonie.

Można powiedzieć, że jesteśmy rozpoznawani i kojarzeni w skali globalnej a pojawienie się obok legendarnych, wielkich marek to jednocześnie zaszczyt i wyróżnienie. Powiedzmy szczerze – nie każda firma w branży może pozwolić sobie na tak odważne przedsięwzięcie. A Tu taki mały-wielki producent z Polski. Taki Edbak.

To nie wszystko!

Czy będziecie zaskoczeni gdy powiem Wam, że również w tym roku na stoisku EDBAK 3S150 panowała znakomita atmosfera? Że przychodzili do nas Goście z branży, z konkurencji? Że ugościliśmy naszych Dystrybutorów rozsianych po całym świecie i że mamy już dwóch nowych? Że nie zabrakło niczego od krówek, nalewki przez polskie piwo, dostojnego żubra po autorskie „tapolki”?

Hiszpania ma TAPAS a Edbak ma TAPOLKI – takie wiecie kanapeczki z polskim gestem. Przepyszne!

Nie wiedzieliście o tym – taka ot niespodzianka 😊 Atmosfera iście Made in Poland – czyli nie do podrobienia.

Co więcej?

Znacznie więcej.

Zarówno organizator ISE, jak wystawcy udowodnili, że targi audio wizualne nabierają dopiero rozpędu, że takie wydarzenia są bardzo uzasadnione i potrzebne.

Według Follow the Leader*, ISE 2023 ustanowiło nowy, niespotykany dotąd na żadnej poprzedniej edycji, rekord odwiedzających w dniu otwarcia.

(*www.avinteractive.com/news/industry-events)

Targi w Barcelonie to prawie 57 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zajętej przez wystawców, to ponad  58 tysięcy unikatowych odwiedzających. ISE to unikatowy kontent wyświetlany na monitorach i nośnikach podczas tegorocznej edycji, to wreszcie wyjątkowe ukoronowanie inspirującej pracy integratorów z całego świata, ich zaangażowania, ciekawych projektów, imponujących inwestycji na rzecz branży AV.

Skoro mowa o koronowaniu… Nie uwierzycie w to!

Jedną z niezwykłych, przełomowych wręcz niespodzianek podczas targów była wizyta Króla Hiszpanii – Filipa VI Hiszpańskiego. Miało to miejsce we wtorek – pierwszego dnia. W czwartek, natomiast, na targi zawitał sam Prezydent Katalonii.

Czy można wyobrazić sobie większy zaszczyt i przypieczętowanie znaczenia ISE?

Zostawiamy was z garścią zdjęć, to, co wydarzyło się w Barcelonie pozostawiamy w pamięci a tymczasem oddajemy się konkretnej pracy z projektami i licznymi inicjatywami, o których wspólnie rozmawialiśmy.

Niech dojrzewa w naszym biznesie EFEKT ISE 2023.