Dzięki modułowej konstrukcji, VWTA2347-L umożliwia montaż sześciu ekranów 42″-47″ w układzie 2×3 w orientacji poziomej. VWTA2347-L charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Trwała, aluminiowa konstrukcja oraz kółka z mechanizmem hamującym zapewniają dużą mobilność, dzięki czemu VWTA2347-L cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców podczas targów i konferencji.
Zamontowane akcesoria (półka pod komputer) oraz uchwyt montażowy z VESA 100x100mm powodują, że konstrukcja mobilna VWTA2347-L znajduje zastosowanie w miejscach, w których zachodzi potrzeba dynamicznej i efektownej komunikacji z odbiorcami, wyświetlania i błyskawicznej aktualizacji informacji na ścianie monitorów.
| Indeks | VWTA2347-L |
| Kategoria | Mobilne konstrukcje ścian wideo |
| Grupa produktu | Ściany wideo i menu board |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 6 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 49″ |
| Maksymalne obciążenie | 205 kg |
| Mocowanie VESA | 50×50 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 1960 mm D: 964 mm H: 2620 mm(W: 77,17″ D: 37,95″ H: 103,15″) |
| Waga produktu | 92 kg (20 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 2477 mm (97,52″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 330 mm (12,99″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600mm x 410 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| Indeks SAP | WWTR-VWTA2347-L |
| Kod EAN | 5902841112483 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1 (8) 1835 x 110 x 190 mm2 (8) 1835 x 110 x 190 mm3 (8) 1835 x 110 x 190 mm4 (8) 1995 x 90 x 190 mm5 (8) 1995 x 90 x 190 mm6 (8) 1995 x 90 x 190 mm7 (8)8 (8) |
| Waga opakowania | 1 (8) 10,5 kg2 (8) 10,5 kg3 (8) 10,5 kg4 (8) 8,5 kg5 (8) 8,5 kg6 (8) 8,5 kg7 (8)8 (8) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |