VWMB700 to część modułowego systemu montażowego serii VWMB, przeznaczonego do instalacji ekranów typu menu board w konfiguracjach wielomonitorowych. Uchwyt pozwala na szybki i estetyczny montaż na ścianie – bez konieczności docinania elementów.
Dzięki długości 700 mm i specjalnym dedykowanym złączom, system można łatwo rozbudować, tworząc dowolną długość instalacji, idealnie dopasowaną do konkretnej liczby ekranów. Jest to idealne rozwiązanie dla przestrzeni komercyjnych takich jak restauracje, dworce, lotniska i sale konferencyjne, gdzie liczy się przejrzysta prezentacja informacji i niezawodność systemu.
| Indeks | VWMB700 |
| Kategoria | Menu Board |
| Kolor | Czarny |
| Gwaancja | 5-letnia ograniczona |
| Wymiary produktu | W: 720 mm H: 300 mm D: 56,1 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| SAP Index | WUSC-VWMB700 |
| EAN Code | 5902841108646 |
| Color | Black |
| Package Dimensions | 1120 x 65 x 180 mm |
| Package Weight | 4,521 kg |
| HS Code (Harmonized System) | 732690 |
| HTS Code (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |