VWMB970 to część innowacyjnego systemu VWMB, stworzonego z myślą o łatwym i elastycznym montażu ekranów w przestrzeniach publicznych. Dzięki modułowej konstrukcji, uchwyt o długości całkowitej 990 mm można łączyć z innymi komponentami, tworząc instalacje dopasowane do indywidualnych potrzeb – bez konieczności cięcia i przy minimalnym nakładzie pracy. Solidna budowa oraz szybki montaż sprawiają, że to idealne rozwiązanie do zastosowań komercyjnych, takich jak gastronomia, retail, hotele czy punkty informacyjne. System zapewnia estetyczne i bezpieczne mocowanie ekranów, nawet w przypadku większych konfiguracji.
VWMB970 umożliwia montaż do dwóch ekranów, przy maksymalnym obciążeniu 80 kg. Uchwyt wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane złącza oraz otwory montażowe, które gwarantują precyzyjne dopasowanie i stabilność konstrukcji. Zoptymalizowana konstrukcja pozwala także na łatwy transport i przechowywanie. Seria VWMB została zaprojektowana tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników w zakresie jakości, funkcjonalności i możliwości rozbudowy systemu.
| Indeks | VWMB700 |
| Kategoria | Menu Board |
| Kolor | Czarny |
| Gwaancja | 5-letnia ograniczona |
| Wymiary produktu | W: 990 mm H: 300 mm D: 56,1 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| SAP Index | WUSC-VWMB970 |
| EAN Code | 5902841109179 |
| Color | Black |
| Package Dimensions | 1120 x 65 x 180 mm |
| Package Weight | 5,321 kg |
| HS Code (Harmonized System) | 732690 |
| HTS Code (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |