https://www.youtube.com/watch?v=dIui0mreuSA

Poznaj linię produktów przeciwko wirusom, bakteriom i grzybom

Produkty redukują ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, znajdujące zastosowanie szczególnie w miejscach bezpośredniego kontaktu pomiędzy klientami lub współpracownikami: w galeriach handlowych, sklepach, urzędach, szpitalach, centrach medycznych, stacjach benzynowych czy w biurach typu open space oraz na dworcach i lotniskach.

#ProClean w wersji stojącej Proclean 1

Automatyczny dezynfektor do rąk

Nowa seria wyrobów Proclean dedykowana jest dla dezynfekcji rąk w przestrzeni publicznej. Proclean dostępny jest w wersjach: wolnostojącej i mocowanej do ściany. Bezdotykowe dezynfektory mają wbudowany czujnik ruchu na podczerwień i są zasilane sieciowo. Cechą charakterystyczną dystrybutora Proclean jest staranne wykończenie i solidna metalowa konstrukcja, dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: białym, szarym lub ciemno szarym.

*Przy zamówieniach powyżej 100 szt. możliwość personalizacji koloru według palety RAL.

#ProClean w wersji wiszącej Proclean 2

Nieduży rozmiar i łatwy montaż

Wiemy, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy w tym trudnym czasie. Specjalnie zaprojektowane wiszące automatyczne dozowniki płynu do dezynfekcji pomogą w sposób bezkontaktowy odkazić dłonie. Sprawdzą się idealnie w urzędach, sieciach spożywczych, aptekach i centrach medycznych, biurach typu open space, na stacjach benzynowych, czy innych miejscach gdzie przebywa duża liczba osób.

Poznaj ProClean

Nowa seria wyrobów Proclean dedykowana jest dla dezynfekcji rąk w przestrzeni publicznej. Klasyczny design oraz solidne wykonanie pozwala wpasować się do każdego otoczenia.

Proclean dostępny jest w dwóch wersjach: wolnostojącej i ściennej oraz w kolorze białym, szarym lub ciemno szarym

*Przy zamówieniach powyżej 100 szt. możliwość personalizacji koloru według palety RAL.

Płyn do dezynfekcji Medisept Valodes Soft

Automatyczne dezynfektory Edbak Proclean to gwarancja najwyżej jakości! Tak samo jak płyny do dezynfekcji Vleodes Soft marki Medisept, które można kupić razem z produktami Proclean.

W ofercie posiadamy dedykowane płyny o zawartości 5 litrów do Proclean 1 – stojących dezynfektorów, płyny 0,5 litrowe oraz 1 litrowe dedykowane są do ściennego Proclean 2.

Velodes Soft to gotowy do użycia alkoholowy preparat, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada potwierdzone badaniami spektrum bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze.

Automatyczny dezynfektor do rąk

Proclean 1 wersja stojąca

Proclean 2 wersja wisząca

Bezdotykowa obsługa

Urządzenie aktywuje się automatycznie bo zbliżeniu dłoni do dozownika

Czujnik ruchu na podczerwień

Specjalny czujnik ruchu sprawdza się również przy gorszym oświetleniu

Automatycznie dozowany płyn

Urządzenie samodzielnie odmierza ilość dozowanego płynu do dezynfekcji

Solidna metalowa konstrukcja

Obie wersje ProClean wykonane są z odpornego na zarysowania i uderzenia metalu

Zasilanie sieciowe

Zapomnij o wymianie baterii. ProClean wystarczy podłączyć do gniazdka sieciowego i gotowe

Pojemnik na płyn

W zestawie z urządzeniem znajduje się pojemnik na płyn do dezynfekcji. Wystarczy przelać do niego zapas środka do dezynfekcji

Co wyróżnia ProClean

Bezpieczeństwo

Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby ochronić pracowników i klientów firm przed ryzykiem związanym z zarażeniem wirusami, bakteriami oraz grzybami.

Łatwy montaż

Seria ProClean jest łatwa w montażu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Czytelna instrukcja obsługi znacznie przyspiesza ten proces.

Uniwersalność

Dzięki różnemu kształtowi, sposobowi montażu oraz kolorystyce, nasze produkty będą nie tylko funkcjonalne ale również idealnie prezentowały się w przestrzeni firmowej.

Jakość wykonania

Wszystkie nasze produkty są projektowane i produkowane od podstaw w naszej firmie w Polsce.

ProClean niezbędny dla czystych dłoni

ProClean może być używany w każdej ogólnodostępnej przestrzeni, w której zachowanie reżimu sanitarnego jest szczególnie ważne. Zwiększona wrażliwość społeczna w zakresie higieny sprawi, że sprawdzi się w często uczęszczanych miejscach: galeriach handlowych, restauracjach i kawiarniach, szkołach i uczelniach wyższych, urzędach, biurach, na stacjach benzynowych, a także w szpitalach i ośrodkach medycznych.

Proclean 1 – wersja stojąca

Proclean 2 – wersja wisząca

Jak zamówić

Zadzwoń

Porozmawiaj bezpośrednio z naszym handlowcem. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę!

Email

Jeżeli masz więcej pytań, napisz do nas maila.