Thanks to its modular design, the VWTA3347-L allows for mounting nine 42″–49″ screens in a 3×3 landscape configuration. VWTA3357-L is characterised by high-end quality and aesthetics. Durable aluminium design and braked castors ensure high mobility, and as such VWTA3347-L enjoys great interest among exhibitors during trade fairs and conferences. The mounted accessories (computer shelf) and the mount with VESA 100×100 make the VWTA3347-L mobile structure suitable for places where there is a need for dynamic and effective communication with the audience, displaying and instantly updating information on the monitor wall.
| Product dimensions: | W: 2930 mm D: 964 mm H: 2620 mm(W: 115,35″ D: 37,95″ H: 103,15″) |
| Product weihgt: | 140 kg (309 lb) |
| Max. distance from mounting surface | 2477 mm (97,52″) |
| Min. distance from mounting surface | 330 mm (12,99″) |
| Max. mounting pattern | 600 mm x 410 mm |
| Min. mounting pattern | 50 mm x 50 mm |
| Index SAP | WWTR-VWTA3347-L |
| Kod EAN | 5902841112469 |
| Color | Black |
| Package dimensions: | – |
| Waga opakowania | – |
| HS Code (Harmonized System ) | 732690 |
| HTS code (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |