With its modular design, VWSA3347-L allows the installation of nine 42″-47″ screens in 3×3 landscape orientation. The design is characterised by durability, high quality and aesthetics. The video wall attached to the floor allows a safe solution to be built in accordance with the expectations of the most demanding customers. VWSA3347-L is used in places where there is a need for dynamic and effective communication with the audience, while ensuring the maximum safety.
| Product dimensions | W: 289 mm D: 2930 mm H: 2429 mm(W: 11.38″ D: 115.35″ H: 95.63″) |
| Product weight | 125 kg (276 lb) |
| Max. distance from mounting surface | 2250 mm (88,58″) |
| Min. distance from mounting surface | 330 mm (12,99″) |
| Max. mounting pattern | 600 mm x 410 mm |
| Min. mounting pattern | 50 mm x 50 mm |
| SAP Index | WSTD-VWSA3347-L |
| EAN code | 5902841112582 |
| Color | Black |
| Package Dimensions | |
| Package Weight | |
| HS Code (Harmonized System ) | 732690 |
| HTS code (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |