The robust steel construction combined with a minimalist design makes it an ideal solution for presenting digital content in shopping malls, government offices, conference centers, or airports.
The kiosk provides convenient access to essential information, and its universal enclosure is compatible with most monitors available on the market. Easy installation, durability, and clean aesthetics make the IDS09.32 a perfect fit for any public space where both functionality and visual impact matter.
| Index | WOWE-IDS09.32 |
| Category | Indoor Kiosks & Enclosures |
| Product group | Indoor Kiosks & Enclosures |
| Color | Black |
| Warranty | 5 – year |
| Screen size: | 32″ |
| Product dimensions: | W: 580 mm H:1825,5 D:440 |
| Weight: | 56 kg |
| Maximum screen size: | W:435 mm H:740 mm D:71 mm |
| SAP Index | WOWE-IDS09.32 |
| EAN Code: | 5902841102385 |
| Color | Black |
| Package dimensions: | W: 630 mm D: 180 mm H: 150 mm |
| Package weight: | 58 kg |
| HS Code (Harmonized System ) | 732690 |
| HTS Code (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |