Przeznaczony jest do praktycznej instalacji dużych ekranów 110″-136″.
XWM110 to uniwersalny, stały uchwyt ścienny dla większych i cięższych
ekranów, zapewniający maksymalny udźwig do 135 kg.
Łatwość instalacji sprawia, że jest on bardzo prosty w użyciu na wszystkich typach powierzchni. XWM110 wyposażony jest w śruby blokujące, które uniemożliwiają m.in. nieautoryzowany demontaż ekranu. Odległość od ściany, wynosząca zaledwie 42 mm, zapewnia estetyczny montaż.
XWM110 doskonale nadaje się do dużych sal konferencyjnych, holi i poczekalni.
| Indeks | XWM110 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 110″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 136″ |
| Maksymalne obciążenie | 135 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 1500×600 |
| Wymiary produktu | W: 16000 mm D: 42 mm H: 640 mm (W:62,99″ D:1,65″ H:25,19″) |
| Waga produktu | 10,8 kg (2 3,80 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 42 mm (1,65″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 42 mm (1,65″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 1500 mm x 600 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| SAP Indeks | WUSC-XWM110 |
| Kod EAN | 5902841139831 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1601 x 290 x 70 mm 63,03 x 11,41 x 2,75 |
| Waga opakowania | 11,5 kg (25,35 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |