Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu dużych ekranów w pionie. XWB3 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie XWB3 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy innych miejscach użyteczności publicznej.
| Indeks | XWB3 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Minimalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 130″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Mocowanie VESA | 200×100 do 800×400 |
| Wymiary produktu | W: 600 mm D: 41 mm H: 1245 mm (W: 23,62″ D: 1,61″ H: 49,02″) |
| Waga produktu | 9,5 kg (21 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 41 mm (1,61″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 41 mm (1,61″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 1200 mm x 550 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 180 mm x 50 mm |
| SAP Indeks | WUSC-XWB3c-B |
| Kod EAN | 5908252961924 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1280 x 320 x 60 mm (50,39 x 12,60 x 2,36″) |
| Waga opakowania | 9,8 kg (22 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |