Dzięki modułowej konstrukcji, VWTA2357-L umożliwia montaż sześciu ekranów 50″-57″ w układzie 2×3 w orientacji poziomej. VWTA2357-L charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Trwała, aluminiowa konstrukcja oraz kółka z mechanizmem hamującym zapewniają dużą mobilność, dzięki czemu VWTA2357-L cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców podczas targów i konferencji. Zamontowane akcesoria (półka pod komputer) oraz uchwyt montażowy z VESA 100x100mm powodują, że konstrukcja mobilna VWTA2357-L znajduje zastosowanie w miejscach, w których zachodzi potrzeba dynamicznej i efektownej komunikacji z odbiorcami, wyświetlania i błyskawicznej aktualizacji informacji na ścianie monitorów.
| Indeks | VWTA2357-L |
| Kategoria | Mobilne konstrukcje ścian wideo |
| Grupa produktu | Ściany wideo i menu board |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 6 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 57″ |
| Maksymalne obciążenie | 190 kg |
| Mocowanie VESA | 50×50 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 2220 mm D: 964 mm H: 2617 mm(W: 87,40″ D: 37,95″ H: 103,03″) |
| Waga produktu | 95 kg (209 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 2477 mm (97,52″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 330 mm (12,99″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600 mm x 410 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| Indeks SAP | WWTR-VWTA2357-L |
| Kod EAN | 5902841112490 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | – |
| Waga opakowania | – |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |