Dzięki modułowej konstrukcji, VWTA2247-L umożliwia montaż czterech ekranów 42″-47″ w układzie 2×2 w orientacji poziomej. VWTA2247-L charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Trwała, aluminiowa konstrukcja oraz kółka z mechanizmem hamującym zapewniają dużą mobilność, dzięki czemu VWTA2247-L cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców podczas targów i konferencji. Zamontowane akcesoria (półka pod komputer) oraz uchwyt montażowy z VESA 100x100mm powodują, że konstrukcja mobilna VWTA2247-L znajduje zastosowanie w miejscach, w których zachodzi potrzeba dynamicznej i efektownej komunikacji z odbiorcami, wyświetlania i błyskawicznej aktualizacji informacji na ścianie monitorów.
| Indeks | VWTA2247-L |
| Kategoria | Mobilne konstrukcje ścian wideo |
| Grupa produktu | Ściany wideo i menu board |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 4 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 49″ |
| Maksymalne obciążenie | 210 kg |
| Mocowanie VESA | 50×50 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 1960 mm D: 964mm H: 2017 mm(W: 77,17″ D: 37,95″ H: 79,41″ |
| Waga produktu | 65 kg (143 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 2877 mm (73,90″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 330 mm (12,99″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600 mm x 410 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| Indeks SAP | WWTR-VWTA2247-L |
| Kod EAN | 5902841112445 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 2010 x 260 x 650 mm79,13 x 10,24 x 25,59″ |
| Waga opakowania | 77 kg (170 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |