Profesjonalne rozwiązanie do budowy bezpiecznych i estetycznych instalacji wideo
Konstrukcja VWSA2357-L została stworzona z myślą o wymagających projektach ścian wideo, w których liczy się trwałość, perfekcyjne wyrównanie ekranów i estetyczny wygląd całej instalacji. Modułowy układ 2×3 pozwala na zamontowanie 6 ekranów o przekątnej 50″–57″ w układzie poziomym, tworząc efektowną przestrzeń wizualną w przestrzeniach komercyjnych, edukacyjnych czy eventowych.
Solidna, stalowa podstawa oraz belki nośne wykonane z aluminium gwarantują wysoką stabilność oraz odporność na intensywne użytkowanie.
🔷 Trwała i stabilna konstrukcja – solidne wykonanie zapewniające bezpieczeństwo podczas eksploatacji
🔷 Belki nośne ekranów z aluminium – lekka, wytrzymała konstrukcja ułatwiająca montaż i zapewniająca precyzję ustawienia
🔷 Układ 2×3 – umożliwia zawieszenie 6 ekranów o przekątnej 50″–57″ w orientacji poziomej
🔷 8-punktowa mikroregulacja ekranów – precyzyjne ustawienie ekranów bez użycia narzędzi, dla idealnego wyrównania obrazów
🔷 Mechaniczne zabezpieczenie przed wysunięciem ekranów – zwiększa bezpieczeństwo użytkowania
🔷 Zintegrowany system organizacji kabli – estetyczne prowadzenie przewodów, gwarantujące porządek i schludny wygląd instalacji
🔷 Śruby zabezpieczające – chronią ekrany przed przypadkowym lub nieautoryzowanym zdjęciem
Konstrukcja VWSA2357-L sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest solidne, efektowne i bezpieczne rozwiązanie ściany wideo – w centrach konferencyjnych, showroomach, obiektach handlowych czy podczas wydarzeń branżowych.
| Indeks | VWSA2357-L |
| Kategoria | Konstrukcje ścian wideo do montażu podłogowego |
| Grupa produktu | Uchwyty do montażu ścian wideo |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 6 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 57″ |
| Maksymalne obciążenie | 190 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 2220 mm D: 289 mm H: 2429 mm(W: 87,40″ D: 11,38″ H: 95,63″) |
| Waga produktu | 85 kg (187 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 2250 mm (88,58″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 330 mm (12,99″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600 mm x 410 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| SAP Indeks | WSTD-VWSA2357-L |
| Kod EAN | 5902841112612 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | |
| Waga opakowania | |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |