Profesjonalny uchwyt typu pop-out, stworzony do budowania ścian wideo w układzie pionowym. Otwarta konstrukcja VWPOP65-P daje pełny dostęp do okablowania, a dzięki zawartym w zestawie opaskom można łatwo i estetycznie ukryć kable. Niezależna 8- punktowa regulacja pozwala na precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi. Specjalny system wysuwny, zapewnia łatwy dostęp do usług serwisowych. VWPOP65-P posiada blokadę za pomocą kłódki przed niekontrolowanym otwarciem konstrukcji. Uchwyt ten jest wyborem numer jeden dla użytkowników, dla których liczy się intuicyjność i łatwość obsługi. VWPOP65-P daje optymalny komfort podczas budowy modułowej ściany audiowizualnej.
| Indeks | VWPOP65-P |
| Kategoria | Uchwyty do montażu ścian wideo |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalne obciążenie | 60 kg |
| Pochylenie | +28° |
| Orientacja ekranu | Pionowa |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Mocowanie VESA | 200×400 do 400×600 |
| Wymiary produktu | W: 512 mm D: 90 mm H: 630 mm(W: 20,16″ D: 3,54″ H: 24,80″) |
| Waga produktu | 15 kg (33 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 270 mm (10,63″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 90 mm (3,54″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 400 mm x 600 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 45 mm x 85 mm |
| Indeks | WUSC-VWPOP65-P |
| Kod EAN | 5908252968589 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 630 x 585 x 115mm(24,80″ x 23,03″ x 4,53″) |
| Waga opakowania | 15,5 kg (34 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |