VWPOP65-L to profesjonalny uchwyt typu pop-out, stworzony z myślą o budowie ściany wideo z modułów w sposób kompleksowy i atrakcyjny wizualnie. 8-pozycyjna regulacja ekranów, sprężynowy mechanizm dopasowania ciężarów poszczególnych ekranów, czy system łatwego dostępu serwisowego dają duże możliwości konstrukcyjne. Uchwyt ten jest wyborem numer jeden dla użytkowników, dla których liczy się intuicyjność i łatwość obsługi. VWPOP65-L daje optymalny komfort podczas budowy modułowej ściany audiowizualnej.
| Indeks | VWPOP65-L |
| Kategoria | Uchwyty do montażu ścian wideo |
| Grupa produktu | Ściany wideo i menu board |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalne obciążenie | 60 kg |
| Pochylenie | +28° |
| Orientacja ekranu | Pozioma |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 832 mm D: 85 mm H: 530 mm (W: 32,76″ D: 3,35″ H: 20,87″) |
| Waga produktu | 15 kg (33 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 270 mm (10,63″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 85 mm (3,35″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 630 mm x 405 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 45 mm x 85 mm |
| Indeks | WUSC-VWPOP65-L |
| Kod EAN | 5908252968589 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary opakowania | 890 mm x 560 mm x 110 mm (35,04″ x 22,05″ x 4,33″) |
| Waga opakowania | 15,8 kg (35 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |