VWMB1940 to element modułowego systemu uchwytów VWMB, przeznaczonego do profesjonalnych instalacji ekranów w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Dzięki długości 1940 mm umożliwia bezpieczny montaż aż 4 ekranów o łącznej masie do 160 kg. Konstrukcja oparta na aluminiowej płycie montażowej pozwala na szybkie łączenie z innymi modułami – bez potrzeby docinania. To idealne rozwiązanie dla branży gastronomicznej, digital signage, hoteli i przestrzeni informacyjnych.
Modułowa budowa zapewnia nieograniczone możliwości rozbudowy, a estetyczne wykonanie w czarnym kolorze doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Uchwyt zapewnia nie tylko solidność i funkcjonalność, ale także łatwość montażu – nawet w rozbudowanych systemach ekranów.
| Indeks | VWMB1940 |
| Kategoria | Menu Board |
| Kolor | Czarny |
| Gwaancja | 5-letnia ograniczona |
| Wymiary produktu | W: 1960 mm H: 300 mm D: 56,1 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| SAP Index | WUSC-VWMB1940 |
| EAN Code | 5902841104426 |
| Color | Black |
| Package Dimensions | 1980 x 65 x 180 mm |
| Package Weight | 9,427 kg |
| HS Code (Harmonized System) | 732690 |
| HTS Code (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Country of origin | Poland |