VCTX255 to doskonała propozycja wózka wideokonferencyjnego do montażu dwóch ekranów 50″-57″ dla użytkowników poszukujących praktycznego rozwiązania, które spełni najwyższe oczekiwania. Zaprojektowany, aby zapewnić komfort podczas konferencji, wystąpienia, czy publicznej prezentacji. VCTX255 jest idealny do wszystkich profesjonalnych zastosowań w salach konferencyjnych, placówkach oświatowych czy na stoiskach targowych. Wyposażenie wózka w system zabezpieczający monitor przed upadkiem gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Kółka z mechanizmem hamującym ułatwiają mobilność i umożliwiają ustawienie wózka w najbardziej optymalny sposób. Wbudowany schowek na akcesoria AV oraz półki na kamerę czy dekoder, zapewniają komfort pracy dla najbardziej wymagających klientów. Zaś system zintegrowanego zarządzania kablami zapewnia uporządkowaną instalację i sprawia, że gotowe rozwiązanie VCTX255 wygląda bardzo estetycznie.
| Indeks | VCTX255 |
| Kategoria | Wózki do ekranów linia VCTX |
| Grupa produktu | Wózki i Standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 57″ |
| Maksymalne obciążenie | 90 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 877,5 mm D: 954 mm H: 1762 mm(W: 34,55″ D: 37,56″ H: 69,37″) |
| Waga produktu | 90 kg (198 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 1540 mm (60,63″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 1240 mm (48,82″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 658 mm x 459 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95,5 mm |
| SAP Indeks | WWTR-VCTX255 |
| Kod EAN | 5908252969166 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | |
| Waga opakowania | |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |