ULS2500 – uniwersalny system montażowy LED dla 2 kabinetów o szerokości 500 mm
ULS2500 to modułowy i wytrzymały system montażowy LED, zaprojektowany do instalacji opartych na dwóch kabinetach o szerokości 500 mm. Zapewnia stabilność, precyzyjne wyrównanie oraz łatwy montaż, stanowiąc niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji ścian wideo LED, zarówno stałych, jak i rentalowych.
Jego lekka, a jednocześnie solidna konstrukcja umożliwia łatwy transport, szybki montaż oraz niezawodne, długoterminowe użytkowanie. Dzięki szerokiej kompatybilności z różnymi typami kabinetów, system znajduje zastosowanie w wielu obszarach, takich jak przestrzenie handlowe, wydarzenia, studia broadcastowe, wnętrza biurowe, węzły komunikacyjne oraz inne przestrzenie publiczne.
| Indeks | ULS2500 |
| Kategoria | Uniwersalna konstrukcja LED |
| Grupa produktu | Uniwersalna konstrukcja LED |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| dvLED rozmiar ekranu | 500 mm |
| Maksymalne obciążenie | 65kg/m² |
| Wymiary produktu | W: 85 mm D: 73,2 mm H: 1022 mm(W:3,34″ D:2,88″ H:40,23″) |
| Waga produktu | 4,26 kg (9,39 lb) |