ULS4337 – Uniwersalny system montażowy LED dla 4 kabinetów 600 × 337,5 mm
System ULS4337 to modułowy i wytrzymały system montażowy LED, zaprojektowany do instalacji opartych na czterech kabinetach o wymiarach 600 × 337,5 mm. Został opracowany z myślą o stabilności, precyzyjnym pozycjonowaniu oraz łatwym montażu, stanowiąc niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych ścian wideo LED – zarówno w instalacjach stałych, jak i rentalowych.
Jego lekka, a jednocześnie solidna konstrukcja umożliwia sprawny transport oraz szybki montaż, a szeroka kompatybilność z różnymi typami kabinetów sprawia, że system doskonale sprawdza się w wielu środowiskach – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
System jest idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni retailowych, eventów, studiów broadcastowych, wnętrz korporacyjnych, węzłów transportowych oraz innych obiektów publicznych, gdzie kluczowe znaczenie ma bezpieczny i precyzyjny montaż ekranów LED.
| Indeks | ULS4337 |
| Kategoria | Uniwersalna konstrukcja LED |
| Grupa produktu | Uniwersalna konstrukcja LED |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 4 |
| rozmiar ekranu dvLED | 600 x 337,5 |
| Maksymalne obciążenie | 65kg/m² |
| Wymiary produktu | W: 85 mm D: 75 mm H: 1357 mm(W:3,34″ D:2,91″ H:53,42″) |
| Waga produktu | 6 kg (13, 22 lb) |