Wysokiej jakości wózek wideokonferencyjny TRF100 zaprojektowany specjalnie dla Samsung Flip. Nie tylko wygląda stylowo i nowocześnie, ale także zmienia Samsung Flip Display w mobilne narzędzie do prezentacji. Obrotowa głowica umożliwia obracanie cyfrowego flipchartu z orientacji pionowej do poziomej i odwrotnie w dowolnym momencie. Płynna regulacja wysokości ekranu zapewnia funkcjonalność i umożliwia dostosowanie obrazu do pomieszczenia i potrzeb odbiorców. Dzięki wysokiej jakości kółkom, system można łatwo i bezpiecznie przemieszczać z pomieszczenia do pomieszczenia. Kółka z blokadą zapewniają bezpieczne ustawienie w miejscu przeznaczenia. Dołączona półka zapewnia praktyczną przestrzeń do przechowywania pod Flip.
| Indeks | TRF100 |
| Kategoria | Wózki do ekranów Linia Premium |
| Grupa produktu | Wózki i Standy |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 55″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 55″ |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Mocowanie VESA | 200×200 do 400×400 |
| Wymiary produktu | W: 1123 mm D: 619 mm H: 1285 mm(W: 44,21″ D: 24,37″ H: 50,59″) |
| Waga produktu | 45 kg (99 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranu | 1600 mm (62,99″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranu | 1060 mm (41,73″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 400 mm x 400 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 200 mm x 200 mm |
| SAP Indeks | WWTR-TRF100 |
| Kod EAN | 5902841134911 |
| Kolor | Biały |
| wymiary opakowania | 1220 x 785 x 125 mm(48,03″ x 30,91″ x 4,92″) |
| Waga opakowania | 50 kg (110 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |