TR5E to uniwersalny wózek wideokonferencyjny. Lekka i minimalistyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanej rury sprawia, że świetnie pasuje do każdego wnętrza: do biur, sal konferencyjnych, poczekalni. Regulowana wysokość czynią TR5E niezwykle funkcjonalnym. TR5E posiada system organizacji kabli pozwalający ukryć przewody i zachować estetyczny, uporządkowany wygląd całej instalacji. Kółka z mechanizmem hamującym umożliwiają mobilność.
| Indeks | TR5E |
| Kategoria | Wózki do ekranów, Linia Uniwersalna |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 923 mm D: 773 mm H: 1777 mm(W: 36,32″ D: 30,42″ H: 69,95″) |
| Waga produktu | 25 kg (55,12 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranuMax. distance from the floor to the center of the screen | 1685 mm (66,34″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranuMin. distance from the floor to the center of the screen | 393 mm (15,47″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600 mm x 400 mm (23,62″ x 15,74″) |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm (3,93″ x 3,93″) |
| SAP Indeks | WWTR-TR5E |
| Kod EAN | 5902841111202 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 987 mm D: 262 mm H: 172 mm(W: 38,85″ D: 10,31″ H: 6,77″) |
| Waga opakowania | 29 kg (63,93 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |