TR5 to uniwersalny wózek wideokonferencyjny. Lekka i minimalistyczna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo oraz polerowanej rury sprawia, że świetnie pasuje do każdego wnętrza: do biur, sal konferencyjnych, poczekalni. Regulowana wysokość oraz możliwość pochylenia ekranu czynią TR5 niezwykle funkcjonalnym. TR5 posiada system organizacji kabli pozwalający ukryć przewody i zachować estetyczny, uporządkowany wygląd całej instalacji. Kółka z mechanizmem hamującym umożliwiają mobilność.
| Indeks | TR5 |
| Kategoria | Wózki do ekranów, Linia Uniwersalna |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Odchylenie | +6° |
| Pochylenie | -9° |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 695 mm D: 1142 mm H: 1771 mm(W: 27,36″ D: 44,96″ H: 69,72″) |
| Waga produktu | 28 kg (62 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranuMax. distance from the floor to the center of the screen | 1745 mm (68,70″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranuMin. distance from the floor to the center of the screen | 360 mm (14,17″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 750 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| SAP Indeks | WWTR-TR5c-B |
| Kod EAN | 5908252961412 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 1750 mm D: 785 mm H: 275 mm(W: 68,90″ D: 30,91″ H: 10,83″) |
| Waga opakowania | 32 kg (71 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |