Nowoczesny, uniwersalny wózek wideokonferencyjny TR18 umożliwia profesjonalny montaż cięższych ekranów o przekątnej od 98″. System organizacji kabli pozwala ukryć przewody i zapewnia estetyczną, uporządkowaną instalację. Zaś płynna regulacja wysokości ekranu umożliwia dostosowanie obrazu do pomieszczenia i potrzeb odbiorców. TR18 wyposażony jest w system zabezpieczający ekran przed upadkiem lub nieautoryzowanym wyjęciem. Zaprojektowany został z myślą o większych salach konferencyjnych oraz targach wystawienniczych.
| Indeks | TR18 |
| Kategoria | Wózki do ekranów, Linia Uniwersalna |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 98″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 1000×600 |
| Wymiary produktu | W: 1705 mm D: 815 mm H: 1874 mm(W: 67,13″ D: 32,09″ H: 73,78″) |
| Waga produktu | 62,5 kg (138 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranu | 1810 mm (71,26″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranu | 570 mm (22,44″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 1100 mm x 650 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| Indeks | WWTR-TR18 |
| Kod EAN | 5908252968701 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1300 x 800 x 150 mm(51,18″ x 31,50″ x 5,91″) |
| Waga opakowania | 85 kg (187 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |