Uchwyt sufitowy SV34 to rozwiązanie dla osób ceniących estetykę i precyzję wykonania.
Produkt ten doskonale sprawdzi się w hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej.
SV34 charakteryzuje się smukłą konstrukcją i prostym designem.
Stopniowa regulacja wysokości zapewnia precyzyjne mocowanie, a zintegrowany system zarządzania okablowaniem pozwala na jego gwarantuje estetyczny wygląd każdej instalacji audiowizualnej.
| Indeks | SV34 |
| Kategoria | Uchwyty sufitowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Pochylenie | -90°/+90° |
| Regulacja wysokości | tak |
| VESA | 75 x 75 do 100 x 100 |
| Wymiary produktu | W: 141 mm D: 210 mm H: min 978-max 1578mm(W:5,57″ D:8,26″ H:min 38,5″-max 62,12″) |
| Waga produktu | 5,4 kg (11,90 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 1500 mm (59,05″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 900 mm (35,43″) |
| Indeks | WUSU-SV34 |
| Kod EAN | 5902841131712 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1000 x 200 x 160 mm 39,37 x 7,87 x 6,29” |
| Waga opakowania | 6,5 kg (14,33 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |