SV30 zaprojektowany został z myślą o ergonomii pracy w małych przestrzeniach biurowych. Ten uniwersalny uchwyt biurkowy z regulowanym kątem nachylenia jest nieoceniony przy właściwym planowaniu przestrzeni na biurku. Możliwość regulowania wysokości monitora zapewnia komfort i wygodę podczas wykonywanej pracy.
| Indeks | SV30 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Pochylenie | -90°/+35° |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 115 mm D: 110 mm H: 328 mm(W: 4,53″ D: 4,33″ H: 12,91″) |
| Waga produktu | 1,5 kg (3 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 450 mm (17,72″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 270 mm (10,63″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| Indeks | WUBI-SV30c-B |
| Kod EAN | 5908252961092 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 420 mm x 170 mm x 135 mm(16,54″ x 6,69″ x 5,31″) |
| Waga opakowania | 2,7 kg (6 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |