Zakrzywiony uchwyt biurkowy SV17 do sześciu monitorów 19″-27″ zaprojektowany został z myślą o użytkownikach wykonujących prace związane z całodzienną obsługą monitorów. Regulacja pochylenia monitora w zakresie -50°/+50° oraz obrót ekranu prawo-lewo o 90° daje możliwość ustawienia ekranów według indywidualnych potrzeb użytkownika oraz zapewnia doskonały komfort podczas pracy biurowej. Dwa rodzaje mocowań uchwytu do biurka pozwalają na dowolny montaż, zwiększając jego funkcjonalność. SV17 jest idealnym wyborem dla osób, które cenią ergonomię podczas pracy przy komputerze spędzając przy biurku wiele godzin, m.in. w branży przemysłowej, transportowej czy centrach monitoringu.
| Indeks | SV17 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 27″ |
| Odchylenie | -50° |
| Pochylenie | +50° |
| Obrót pion poziom | 360° |
| Obrót lewo prawo | 90° |
| Maksymalne obciążenie | 60 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 1538 mm D: 275 mm H: 800 mm(W: 60,55″ D: 10,83″ H: 31,50″) |
| Waga produktu | 14,5 kg (32 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 700 mm (27,56″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 100 mm (3,94″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| SAP Indeks | WUBI-SV17c-B |
| Kod EAN | 5908252960743 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1560 x 315 x 170 mm(61,42 x 12,40 x 6,69″) |
| Waga opakowania | 16 kg (35 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |