Uchwyt biurkowy SV08 to rozwiązanie pozwalające na montaż dwóch monitorów o przekątnej do 27”, jeden pod drugim. Łatwe pochylenie monitora w zakresie od -70° do +70° umożliwia użytkownikowi optymalne ustawienie ekranu i maksymalną wygodę. Dwa rodzaje mocowań oraz zaprojektowana w SV08 możliwość regulowania wysokości monitorów zapewniają komfort pracy i optymalizują stanowisko pracy. Zarządzanie kablami jest zintegrowane w uchwycie, co zapewnia uporządkowaną instalację.
| Symbol | SV08 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 2 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 27″ |
| Maksymalne obciążenie | 20 kg |
| Pochylenie | -70°/+70° |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 120 mm D: 165 mm H: 800 mm(W: 4,72″ D: 6,50″ H: 31,50″) |
| Waga produktu | 4 kg (9 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 680 mm (26,77″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 65 mm (2,56″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75mm |
| Indeks | WUBI-SV08C-B |
| Kod EAN | 5902841103221 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 820 x 185 x 120 mm(32,28″ x 7,28″ x 4,72″) |
| Waga opakowania | 4,5 kg (10 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |