SV01 to uniwersalny uchwyt biurkowy do monitora 10″-29″, zaprojektowany z myślą o ergonomii pracy przy biurku zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domu. Łatwe pochylenie monitora w zakresie od -50° do +50° oraz możliwość obrotu monitora o 360° pozwalają użytkownikowi na optymalne ustawienie ekranu i maksymalną wygodę. Dwa rodzaje mocowań oraz możliwość regulowania wysokości monitora zapewniają komfort pracy i optymalizują stanowisko pracy. Organizacja przewodów zintegrowana jest w uchwycie SV01, co zapewnia uporządkowaną instalację na biurku.
| Indeks | SV01 |
| Kategoria | Uchwyty biurkowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Odchylenie | -50° |
| Pochylenie | +50° |
| Obrót pion poziom | 360° |
| Obrót lewo prawo | 360° |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 170 mm D: 120 mm H: 500 mm(W: 4,72″ D: 6,69″ H: 19,69″) |
| Waga produktu | 2,8 kg (6 lb) |
| Max. odległość od powierzchni mocowania | 376 mm (14,80″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 100 mm (3,94″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| SAP Indeks | WUBI-SV01c-B |
| Kod EAN | 5902841103122 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 535 x 175 x 125 mm(21,06″ x 6,89″ x 4,92″) |
| Waga opakowania | 4 kg (9 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |