To idealne rozwiązanie do prezentacji ekranu w elegancki, a jednocześnie bezpieczny sposób. STDV100 ma uniwersalny charakter, a ze względu na szeroki zakres regulacji wysokości, łatwo dostosować go do wielu typów ekranów dostępnych na rynku. Solidna i stabilna podstawa z możliwością mocowania do podłoża sprawia, że doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach od lobby hotelowych po sale konferencyjne. Zintegrowane zarzadzanie kablami sprawia, że gotowa instalacja jest schludna i uporządkowana, dzięki czemu STDV100 idealnie nadaje się do zastosowań profesjonalnych lub komercyjnych.
| Indeks | STDV100 |
| Kategoria | Standy do ekranów |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 75″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Regulacja pochyłu | +11º |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 720 mm D: 435 mm H: 1830 mm(W: 28,34″ D: 17,12″ H: 72,04″) |
| Waga produktu | 33,31 kg (73,43 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranu | 1650 mm (64,96″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranu | 250 mm (9,84″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 750 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 96mm |
| Indeks | WSTD-STDV100 |
| Kod EAN | 5902841138858 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1750 x 510 x 230 mm(68,89″ x 20,07″ x 9,05″) |
| Waga opakowania | 35 kg (77,16 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |