STD04 to proste, uniwersalne rozwiązanie do montażu niedużych ekranów o wadze do 15 kg. Solidna, wytrzymała podstawa z blachy malowanej proszkowo o grubości 10 mm może być przykręcona do podłogi w celu uzyskania stałej ekspozycji. Alternatywnie STD04 może być używany jako wolnostojący stand bez konieczności przykręcania do podłogi.
| Indeks | STD04 |
| Kategoria | Standy do ekranów |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 2-letnia |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 19″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 32″ |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 559 mm D: 350 mm H: 1102 mm(W: 22,01″ D: 13,78″ H: 43,39″) |
| Waga produktu | 18 kg (40 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranu | – |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranu | – |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | WSTD-STD04c-B |
| Kod EAN | 5908252963072 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1050 x 385 x 160 mm(41,34″ x 15,16″ x 6,30″) |
| Waga opakowania | 19 kg (42 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |