To idealne rozwiązanie do prezentacji ekranu w elegancki, a jednocześnie bezpieczny sposób. STD01 ma uniwersalny charakter, a ze względu na szeroki zakres regulacji wysokości, łatwo dostosować go do wielu typów ekranów dostępnych na rynku. Solidna i stabilna podstawa z możliwością mocowania do podłoża sprawia, że doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach od lobby hotelowych po sale konferencyjne. Zintegrowane zarzadzanie kablami sprawia, że gotowa instalacja jest schludna i uporządkowana, dzięki czemu STD01 idealnie nadaje się do zastosowań profesjonalnych lub komercyjnych.
| Indeks | STD01 |
| Kategoria | Standy do ekranów |
| Grupa produktu | Wózki i standy |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 75″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 660 mm D: 350 mm H: 1720 mm(W: 26″ D: 13,78″ H: 67,72″) |
| Waga produktu | 25 kg (55 lb) |
| Maks. odległość od podłogi do środka ekranu | 1650 mm (64,96″) |
| Min. odległość od podłogi do środka ekranu | 250 mm (9,84″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 750 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 96mm |
| Indeks | WSTD-STD01c-B |
| Kod EAN | 5908252962068 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1(2) 820 x 500 x 150 mm(32,28″ x 19,69″ x 59,06″)2(2) 1735 x 190 x 120 mm(68,31″ x 7,48″ x 4,72″) |
| Waga opakowania | 1(2) 22 kg (49 lb)2(2) 6 kg (13 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |