Obrotowe ramię ścienne RMSA1, dedykowane jest do dużych i ciężkich ekranów o przekątnej od 42″ aż do 98″ i maksymalnym obciążeniu do 120 kg. 3 osie obrotu pozwalają na dowolną regulację położenia ekranu w poziomie. Możliwość pochylenia ekranu w zakresie -10°/+10° oraz obrotu ekranu prawo-lewo o 180° pozwalają na dostosowanie położenia ekranu do potrzeb użytkownika oraz poprawiają komfort użytkowania.
| Indeks | RMSA1 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne na ramieniu |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 42″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 98″ |
| Odchylenie | -10° |
| Pochylenie | +10° |
| Obrót pion poziom | 90° |
| Obrót lewo prawo | 180° |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Mocowanie VESA | 200×200 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 819 mm D: 174 mm H: 520 mm(W: 32,24″ D: 6,85″ H: 20,47″) |
| Waga produktu | 21,5 kg 47 lb |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 707 mm (27,83″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 174 mm (6,85″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 600 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 200 mm x 95 mm |
| SAP Indeks | WUSC-RMSA1 |
| Kod EAN | 5908252968664 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 850 mm x 520 mm x 160 mm(33,46″ x 20,47″ x 6,30″) |
| Waga opakowania | 22 kg (49 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |