Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu do ściany. PWB1 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. PWB1 dedykowany jest zarówno jako samodzielny uchwyt, jak również jako podzespół do innych konstrukcji w tym m.in. do wózków konferencyjnych lub uchwytów sufitowych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie PWB1 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
| Indeks | PWB1 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 75″ |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 660 mm D: 38 mm H: 490 mm (W: 25,98″ D: 1,50″ H: 19,29″) |
| Waga produktu | 3,4 kg (7,49 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 38 mm (1,50″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 620 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| Indeks | WUSC-PWB1c-B |
| Kod EAN | 5908252960156 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary opakowania | 820 mm x 220 mm x 38 mm (32,28″ x 8,66″ x 1,50″) |
| Waga opakowania | 4,0 kg (8,82 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |