PM1w-B to solidny i funkcjonalny uchwyt sufitowy do projektora, który stanowi doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji AV. Został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu, bezpieczeństwie użytkowania oraz szerokiej kompatybilności z różnymi modelami projektorów.
Uchwyt charakteryzuje się uniwersalnym systemem 3 punktów mocowania, co pozwala na łatwe dopasowanie do większości urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki teleskopowej konstrukcji, możliwa jest wygodna regulacja wysokości montażu w zakresie od 455 do 655 mm. Dodatkowo pełna regulacja w poziomie (360°) oraz pochylenie w zakresie ±18° umożliwiają precyzyjne ustawienie obrazu na ekranie.
Konstrukcja wykonana z wytrzymałych materiałów pozwala na maksymalne obciążenie do 15 kg, a specjalne zabezpieczenia chronią projektor przed przypadkowym wypięciem. Mikroregulacja ustawienia umożliwia bardzo dokładne dopasowanie kąta projekcji bez konieczności demontażu. W zestawie znajduje się również maskownica sufitowa, która estetycznie zakrywa miejsce montażu.
| Indeks | PM1w-B |
| Kategoria | Uchwyty do projektorów |
| Grupa produktu | Uchwyty sufitowe do projektorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Pochylenie | -18°/+18° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wymiary produktu | W: 260 mm D: 260 mm H: 455 mm(W: 10,23″ D: 10,23″ H: 17,91″) |
| Waga produktu | 2,6 kg (5,73 lb) |
| Maksymalna odległość od powierzchni montażowej | 655 mm (25,78″) |
| Minimalna odległość od powierzchni montażowej | 455 mm (17,91″) |
| Maks. wzór montażowy | 520 mm (20,47″) |
| Min. wzór montażowy | 100 mm (3,93″) |
| SAP Indeks | WUSU-PM1w-B |
| Kod EAN | 5908252962334 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 550 mm D: 240 mm H: 85 mm(W: 21,65″ D: 9,44″ H: 3,34″) |
| Waga opakowania | 3 kg (6,61 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |