PM1c-B to profesjonalny uchwyt sufitowy do projektora, zaprojektowany z myślą o bezpiecznej i precyzyjnej instalacji w każdej przestrzeni audiowizualnej. To niezawodne rozwiązanie do szkół, sal konferencyjnych, biur, obiektów edukacyjnych i domowych systemów kina.
Wyposażony w uniwersalny system 3 punktów mocowania, uchwyt jest kompatybilny z szeroką gamą projektorów. Dzięki teleskopowej konstrukcji, możliwa jest regulacja wysokości w zakresie 455–655 mm, a pełna regulacja w poziomie (obrót 360°) oraz pochylenie ±18° zapewniają precyzyjne ustawienie obrazu.
PM1c-B wyróżnia się również systemem mikroregulacji, który umożliwia bardzo dokładne dopasowanie kąta nachylenia i położenia projektora bez konieczności jego zdejmowania. Solidna konstrukcja o nośności do 15 kg oraz łatwy montaż sprawiają, że jest to wyjątkowo praktyczne i bezpieczne rozwiązanie.
Czarna wersja uchwytu doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza, zapewniając dyskretną i profesjonalną prezentację sprzętu. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do szybkiej i bezproblemowej instalacji.
| Indeks | PM1c-B |
| Kategoria | Uchwyty do projektorów |
| Grupa produktu | Uchwyty sufitowe do projektorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Pochylenie | -18°/+18° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wymiary produktu | W: 260 mm D: 260 mm H: 455 mm(W: 10,23″ D: 10,23″ H: 17,91″) |
| Waga produktu | 2,6 kg (5,73 lb) |
| Maksymalna odległość od powierzchni montażowej | 655 mm (25,78″) |
| Minimalna odległość od powierzchni montażowej | 455 mm (17,91″) |
| Maks. wzór montażowy | 520 mm (20,47″) |
| Min. wzór montażowy | 100 mm (3,93″) |
| SAP Indeks | WUSU-PM1c-B |
| Kod EAN | 5908252963683 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 550 mm D: 240 mm H: 85 mm(W: 21,65″ D: 9,44″ H: 3,34″) |
| Waga opakowania | 3 kg (6,61 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |