MBV2155BB-P to solidny i precyzyjnie wykonany uchwyt sufitowy do czterech ekranów montowanych back-to-back w orientacji pionowej. Charakteryzuje się smukłą budową i prostą konstrukcją. Skokowa regulacja wysokości zapewnia dokładne mocowanie, zaś zintegrowany system prowadzenia przewodów umożliwia ukrycie okablowania gwarantując estetyczny wygląd. Dzięki zabezpieczeniom chroniącym ekran przed uszkodzeniem, doskonale sprawdzi się w hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. MBV2155BB-P jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących estetykę i komfort podczas użytkowania.
| Indeks | MBV2155BB-P |
| Kategoria | Uchwyty sufitowe menu board |
| Grupa produktu | Ściany wideo i menu board |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 4 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 57″ |
| Maksymalne obciążenie | 140 kg |
| Odchylenie | +18° |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 250 mm D: 1270 mm H: 1363 mm(W: 9,84″ D: 50,00″ H: 53,66″) |
| Waga produktu | 40,5 kg (89 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 1135 mm (44,68″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 535 mm (21,06″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 460 mm x 617,5 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 50 mm |
| SAP Indeks | WUSU-MBV2155BB-P |
| Kod EAN | 5902841112278 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | |
| Waga opakowania | |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |