Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu w pionie. LWB3 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie LWB3 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
| Indeks | LWB3 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Minimalny rozmiar ekranu | 32″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 43″ |
| Maksymalne obciążenie | 60 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 400×300 |
| Wymiary produktu | W: 350 mm D: 41 mm H: 490 mm(W: 13,78″ D: 1,61″ H: 19,29″) |
| Waga produktu | 2,6 kg (6 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 41 mm (1,61″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 41 mm (1,61″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 300 mm x 467 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 45 mm x 75 mm |
| SAP Indeks | WUSC-LWB3c-B |
| Kod EAN | 5908252961566 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 540 x 180 x 45 mm(21,26 x 7,09 x 1,77″) |
| Waga opakowania | 2,6 kg (6 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |