ITSV03 to elegancki i solidny stojak do tabletów, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych i komercyjnych przestrzeniach, takich jak recepcje hotelowe, punkty informacyjne, showroomy czy sale konferencyjne. Dzięki uniwersalnemu uchwytowi VESA oraz dedykowanemu adapterowi w zestawie, produkt można łatwo dostosować do różnych modeli tabletów o przekątnej od 10″ do 29″.
Stojak wyposażono w ciężką, stabilną podstawę, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Regulowany kąt nachylenia (+8°) pozwala na dostosowanie kąta widzenia, a przestrzeń do zarządzania kablami wewnątrz obudowy pozwala na estetyczną instalację bez widocznych przewodów.
| Indeks | ITSV03 |
| Kategoria | Wózki do ekranów, Linia Uniwersalna |
| Grupa produktu | Standy do tabletów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Maksymalne obciążenie | 8 kg |
| Pochylenie | +8° |
| Regulacja wysokości | brak |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 400 mm D: 450 mm H: 1040 mm(W:15,74″ D:17,71″ H:40,94″) |
| Waga produktu | 20 kg (44,09 lb) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm (3,93 x 3,93″) |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm (2,95 x 2,95″) |
| SAP Indeks | WSTD-ITSV03 |
| Kod EAN | 5902841137806 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 1040 mm D: 450 mm H: 400 mm40,94 x 17,71 x 15,74” |
| Waga opakowania | 35 kg (77,16 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |