IDS09.65 to nowoczesny kiosk multimedialny zaprojektowany do zastosowań wewnętrznych z ekranami 65 cali. Łączy w sobie minimalistyczny design, trwałą stalową konstrukcję i wysoką kompatybilność z monitorami dostępnymi na rynku. Stanowi doskonałe rozwiązanie do prezentacji treści cyfrowych w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu.
Kiosk IDS09.65 doskonale sprawdzi się w galeriach handlowych, na lotniskach, w urzędach, szkołach wyższych, placówkach medycznych czy biurowcach klasy premium. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i dużej powierzchni ekspozycyjnej skutecznie przyciąga uwagę użytkowników i umożliwia nowoczesną komunikację wizualną.
Urządzenie idealnie sprawdzi się w takich miejscach jak:
– centra handlowe,
– lotniska i dworce,
– instytucje publiczne,
– urzędy i uczelnie,
– sale konferencyjne,
– showroomy i recepcje firm.
| Indeks | WOWE-IDS09.65 |
| Kategoria | Infokioski i obudowy |
| Grupa produktu | Infokioski i obudowy wewnętrzne |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rozmiar ekranu | 65″ |
| Wymiary produktu | W: 990 mm H:2045,5 D:490 |
| Waga | 86 kg |
| Maksymalne wymiary ekranu | W:845 mm H:1470 mm D: 71 mm |
| SAP Indeks | WOWE-IDS09.65 |
| Kod EAN | 5902841102729 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 1040 mm D: 2065 mm H: 150 mm |
| Waga z opakowaniem | 88 kg |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |