IDS09.55 to nowoczesny, wolnostojący kiosk multimedialny zaprojektowany z myślą o ekranach 55 cali. Przeznaczony do zastosowań wewnętrznych, łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo z funkcjonalnością i trwałością, spełniając najwyższe standardy jakości i estetyki.
Konstrukcja kiosku wykonana jest z malowanej proszkowo stali, co zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne i intensywne użytkowanie w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu. Smukła, elegancka forma urządzenia doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza i podnosi prestiż każdej przestrzeni, w której zostanie zainstalowany.
Dzięki przemyślanemu projektowi, kiosk IDS09.55 umożliwia szybki montaż większości dostępnych na rynku monitorów 55″ w orientacji pionowej. Kiosk zapewnia dużą powierzchnię ekspozycyjną i umożliwia prezentację treści informacyjnych, promocyjnych czy interaktywnych w sposób przejrzysty i atrakcyjny dla odbiorcy.
Urządzenie idealnie sprawdzi się w takich miejscach jak:
– centra handlowe,
– lotniska i dworce,
– instytucje publiczne,
– urzędy i uczelnie,
– sale konferencyjne,
– showroomy i recepcje firm.
| Indeks | WOWE-IDS09.55 |
| Kategoria | Infokioski i obudowy |
| Grupa produktu | Infokioski i obudowy wewnętrzne |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rozmiar ekranu | 55″ |
| Wymiary produktu | W: 850 mm H:1925,5 D:490 |
| Waga | 74 kg |
| Maksymalne wymiary ekranu | W:720 mm H:1250 mm D: 71 mm |
| SAP Indeks | WOWE-IDS09.55 |
| Kod EAN | 5902841109360 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | W: 900 mm D: 1950 mm H: 150 mm |
| Waga z opakowaniem | 76,5 kg |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |