Klasyczny, uniwersalny uchwyt ścienny do małych ekranów. Jego prosta konstrukcja sprawia, że jest szybki i łatwy w montażu na ścianach o rożnej strukturze. Możliwość obrotu o 360° i minimalna odległość od ściany 25 mm czynią go niezwykle funkcjonalnym. GD03 zajmuje małą powierzchnię oraz posiada możliwość ustawienia ekranu w pionie lub poziomie. Nowoczesny design i wysokiej jakości wykończenie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. GD03 to uchwyt idealny do montażu ekranu w pokoju hotelowym czy niewielkiej poczekalni.
| Indeks | GD03 |
| Kategoria | Uchwyty ścienne stałe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 10″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 29″ |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Mocowanie VESA | 75×75 do 100×100 |
| Wymiary produktu | W: 115 mm D: 25 mm H: 115 mm (W: 4,53″ D: 0,98″ H: 4,53″) |
| Waga produktu | 0,5 kg (1 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 25 mm (0,98″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 25 mm (0,98″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 100 mm x 100 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 75 mm x 75 mm |
| Indeks | WUSC-GD03c-B |
| Kod EAN | 5902841103467 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary opakowania | 140 mm x 140 mm x 50 mm (5,51″ x 5,51″ x 1,97″) |
| Waga opakowania | 0,52 kg (1 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |