Zaprojektowany został z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu do ściany. Dzięki swojej smukłej budowie, EWB250 zapewnia bardzo małą odległość ekranu od ściany, zaledwie 26 mm. Łatwość montażu uchwytu oraz wbudowana poziomica czynią go niezwykle prostym w montażu na różnego rodzaju powierzchniach ściennych. Dzięki zabezpieczeniu przed nieautoryzowanym usunięciem ekranu, EWB250 znajduje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej czy poczekalniach. Solidne wykończenie, nowoczesny i funkcjonalny design spełnią oczekiwania wymagających użytkowników.
| Indeks | EWB250c-B |
| Kategoria | Uchwyty ścienne uchylne |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 65″ |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 800×400 |
| Wymiary produktu | W: 850 mm, D: 49 mm, H: 470 mm (W: 33,46″ x D: 1,92″ x H: 18,05″) |
| Waga produktu | 2,2 kg (4,85 lb) |
| Maks. dystans od powierzchni mocowania | 49 mm (1,92″) |
| Min. dystans od powierzchni mocowania | 49 mm (1,92″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 800 mm x 428 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 30 mm x 65 mm |
| Indeks | WUSC-EWB250c-B |
| Kod EAN | 5908252963546 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary opakowania | 860 mm x 205 mm x 65 mm (33,85″ x 8,07″ x 2,55″) |
| Waga opakowania | 2,65 kg (5,84 lb) |
| Kod HS (Harmonized System ) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule ) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |