Solidny uchwyt CMS21 do monitora czy telewizora jest rozwiązaniem dla osób ceniących estetykę i precyzję wykonania. Wyposażony w system zabezpieczający ekran przed upadkiem, doskonale sprawdza się w hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. CMS21 charakteryzuje się smukłą budową i prostą konstrukcją. Skokowa regulacja wysokości zapewnia dokładne mocowanie, a zintegrowany system prowadzenia przewodów umożliwia ukrycie okablowania gwarantując estetyczny wygląd każdej instalacji audiowizualnej.
| Indeks | CMS21 |
| Kategoria | Uchwyty sufitowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 75″ |
| Maksymalne obciążenie | 60 kg |
| Pochylenie | -6°/+12° |
| Mocowanie VESA | 100×100 do 600×400 |
| Wymiary produktu | W: 800 mm D: 200 mm H: 1545 mm(W: 31,50″ D: 7,87″ H: 60,83″) |
| Waga produktu | 18,5 kg (41 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 2100 mm (82,68″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 1300 mm (51,18″) |
| Maks. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 750 mm x 460 mm |
| Min. rozstaw śrub mocujących urządzenie | 50 mm x 95 mm |
| Indeks | WUSU-CMS21 |
| Kod EAN | 5908252968411 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1310 x 315 x 170 mm(51,57″ x 12,40″ x 6,69″) |
| Waga opakowania | 19,5 kg (43 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |