Solidny uchwyt CML7 do monitora czy telewizora jest rozwiązaniem dla osób ceniących estetykę i precyzję wykonania.
Wyposażony w system zabezpieczający ekran przed upadkiem, doskonale sprawdza się w hotelach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej.
CML7 charakteryzuje się smukłą budową i prostą konstrukcją. Skokowa regulacja wysokości zapewnia dokładne mocowanie, a zintegrowany system prowadzenia przewodów umożliwia ukrycie okablowania gwarantując estetyczny wygląd każdej instalacji audiowizualnej.
| Indeks | CML7 |
| Kategoria | Uchwyty sufitowe |
| Grupa produktu | Uchwyty do ekranów / monitorów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5-letnia ograniczona |
| Ilość ekranów | 1 |
| Minimalny rozmiar ekranu | 32″ |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 46″ |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Pochylenie | -5°/+15° |
| Regulacja wysokości | tak |
| VESA | 100 x 100 do 400 x 400 |
| Wymiary produktu | W: 440 mm D: 129 mm H: 1184 mm(W:17,32″ D:5,07″ H:46,61″) |
| Waga produktu | 7,02 kg (15,47 lb) |
| Maks. odległość od powierzchni mocowania | 1609 mm (63,34″) |
| Min. odległość od powierzchni mocowania | 964 mm (37,95″) |
| Indeks | WUSU-CML7 |
| Kod EAN | 5902841139220 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary opakowania | 1305 x 215 x 215 mm 51,37 x 8,46 x 8,46” |
| Waga opakowania | 15,5 kg (34,17 lb) |
| Kod HS (Harmonized System) | 732690 |
| Kod HTS (Harmonized Tariff Schedule) | 7326909890 |
| Kraj pochodzenia | Polska |