Specjalista ds. zakupów

Edbak Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem wysokiej jakości profesjonalnych systemów mocowań do ekranów LED/LCD, projektorów, wózków konferencyjnych oraz rozwiązań dla branż Digital Signage, IT oraz AV.
W związku z rozbudową struktur wewnętrznych obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe techniczne inżynierskie ( Absolwent/ka Politechniki)
• mile widziane doświadczenie w realizacji procesów zakupowych w szczególności w branży metalowej, technicznej
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
• umiejętność analitycznego myślenia
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi komputera Excel, Word
• Znajomości programu SAP Business One – będzie dodatkowym atutem
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Zadania:
• realizacja procesów zakupowych w zakresie materiałów i surowców : wyroby hutnicze, normalia, elementy złączne, narzędzia, materiały eksploatacyjne, opakowania, tworzywa sztuczne, wyposażenie itp.
• efektywne poszukiwanie dostawców
• negocjacje warunków z dostawcami i optymalizacja współpracy
• porównywanie ofert zakupowych w celu wyboru najkorzystniejszej z nich w oparciu o stworzoną procedurę wyboru dostawcy
• składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych
• nadzór nad dokumentacją zakupową oraz administracyjną
• sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz rynkowych w odniesieniu do ceny surowców i usług
• sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności, dokładności i poprawności
• współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty

Prześlij swoje dane kontaktowe wraz z CV pod adres [email protected] lub skorzystaj z formularza aplikacyjnego poniżej.
Możesz również zadzwonić pod numer 81 5628119 wew. 118, aby uzyskać więcej informacji.

W cv prosimy o zamieszczenie klauzuli :

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) oraz art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie Administratorowi w treści załączonych dokumentów, w szczególności w treści CV lub listu motywacyjnego, które nie są wymagane przez Administratora i które wykraczają poza zakres danych osobowych określony w art. 22[1] § 1 i § 4 Kodeksu pracy – dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, przez okres wskazany w klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.

Załącz CV

    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.