OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy:
Piotrowice k. Lublina

Edbak Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem wysokiej jakości profesjonalnych systemów mocowań do ekranów LED/LCD, projektorów, wózków konferencyjnych oraz rozwiązań dla branż Digital Signage, IT oraz AV.
Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Opis stanowiska:
• Obsługa zintegrowanego stanowiska spawania – robota spawalniczego QRC-350E ze sterowaniem QIROX (MAG)
korekta programów spawania ,
• Nadzór nad poprawnie prowadzonym procesem spawania.
• Ocena poprawności wykonania spoin.

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku operatora robota spawalniczego.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Doświadczenie w obsłudze zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych,
• Mile widziane – kurs operatora robota spawalniczego zgodnie z PN-EN14732

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
• ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty

Prześlij swoje dane kontaktowe wraz z CV pod adres kariera@edbak.com lub skorzystaj z formularza aplikacyjnego poniżej. Możesz również zadzwonić pod numer 81 5628119 wew. 118, aby uzyskać więcej informacji.

W cv prosimy o zamieszczenie klauzuli :

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz CV